Nepřihlášen

Jmenuji se FAT PIPE!

Pokračování našeho seriálu o florbalových značkách. Dnes se Vám do povědomí bude zkoušet dostat značka FAT PIPE.

Autor Petr Hrabec reputace Petr Hrabec
Ohodnoť článek
 
Jmenuji se FAT PIPE!
100%

Název značky:
FAT PIPE
www.fatpipe.cz

Z jaké země značka pochází?

Finsko

Kdy vznikla? Existuje nějaký zajímavý příběh o vzniku?

První řada hokejek Fat Pipe byla uvedena na trh v roce 1997.Ke vzniku názvu Fat Pipe se vztahuje zajímavý příběh. Dlouho se přemýšlelo o tom, jaký název vyhovuje pro florbal. Rozhodli jsme se vyhnout všem superlativům jako top, light, stick. Poté, co jsme měli dlouhou večeři, dva z nás přišli s nápadem na jméno Fat Pipe. V té chvíli jsme se tomu smáli, ale druhý den už jsme cítili, že je to naše jméno a značka.

Které kluby v Čechách sponzorujete? 

Fat Pipe podporuje v ČR hlavně kluby TJ JM Pedro Perez Chodov Praha, FBŠ Hattrick Brno, FBC Start98 Kunratice a FBK Svitavy.

Který nejvýznamnější světový tým hraje s touto značkou? 

Se značkou Fat Pipe hraje 8 mužských a 6 ženských týmů z nejvyšší ligy ve Finsku. Ve Švédsku používá Fat Pipe největší florbalový klub na světě Linköping a další 2 elitní mužské týmy. Dominantní ženský tým Rönnby ze Švédska také hraje se značkou Fat Pipe. Ve Švýcarsku je vlajkovou lodí klub FB Köniz. Celkově 4 mužské týmy z nejvyšší ligy a z druhé ligy + 4 ženské týmy z nejvyšší ligy používají Fat Pipe ve Švýcarsku.

Fat PIPE

Který top hráč a to jak u nás tak ve světě je tváří této značky? 

Matěj Jendrišák (ČR), Tom Ondrušek (ČR), Petr Novotný (ČR), Tatu Väänänen (FIN), Jani Kukkola (FIN), Juha Kivilehto (FIN), Joel Kanbjörk (SWE), Viktor Klintsten (SWE), Emanuel Antener a Corin Rüttimann (Švýcarsko).

V čem je značka špičková? Máte nějakou specialitu, kterou nemá nikdo z ostatních florbalových značek? 

Fat Pipe má nejlehčí hůl na světě (hokejka 100 G). Tato tyč se vyrábí ze 100% japonského karbonu. Další specialitou je hokejka Beat (oválná hokejová tyč).

Fat PIPE


Má značka nějakou patentovanou technologii?
 

Fat Pipe má mnoho patentů na designy tyčí a čepelí. Nejvíce patentů je na technologii čepelí a omotávek.

Proč by si hráči měli koupit právě tuto značku? 

Široký výběr hokejek a dalšího florbalového vybavení pro elitní i rekreační hráče, včetně nejmladší generace, která si může vybrat i ze speciální kolekce Angry Birds.

Proč by si kluby měly vybrat jako svého partnery právě Vás? 

Fat Pipe je osvědčený partner pro mnoho klubů ve Finsku, Švédsku, Švýcarsku a poslední 2 roky i v ČR. Hráči Chodova to s vybavením Fat Pipe dotáhli až do Superfinále 2013

Zajímavost vážící se ke značce? 

Florbal je velmi populární sport a Fat Pipe má mnoho zajímavých přátel a fanoušků jako je mistr světa Kimi Räikkönen, mistr Evropy v boxu Amin Asikainen, mnoho hvězd NHL z Finska, finské hvězdy rapu a třešničkou na dortu jsou dámské hvězdy fitness.

Kolik procent výkonu dělá správná hůl či obecně vybavení?:-) 

Každý jsme jiný. Každý má svůj styl života, svůj styl hry a každý si najde i tu správnou značku pro svoji hru  .... výběr správné hole je velmi důležitý pro určitý styl hry a pro dobrý pocit ze hry!!

Jaké novinky chystáte na rok 2014? 

Fat Pipe připravuje úplně 2 nové tyče a jednu čepel na novou sezónu 2014/2015. Bude i nová varianta čepele na tyč Beat a nová tyč Beat. Další novinkou budou i nové tašky, omotávky a sportovní oblečení.

Jaroslav Boháč FAT PIPE
www.fatpipe.cz

Zahraj si ligovou tipovačku. Hlavní cena vybavení za 10.000 Kč!

Nejsi přihlášen

Přihlaš se pomocí Facebooku,
sleduj klubové příspěvky,
dostávej pozvánky na zápasy,
publikuj svůj vlastní obsah.

Nejzajímavější obsah