Nepřihlášen

Junioři FbC Aligators Klobouky přivezli 1 bod

V neděli 21. září nastoupili junioři k prvním zápasů po postupu do 2. ligy. V prvním zápase tým nastoupil proti odvěkým rivalům z FBŠ Hattrick Brno, a v druhém proti domácímu Panthers Otrokovice. V našem dresu po roční pauze nastoupili Viktor Kejík a brankář Jiří Filip, kteří přišli na hostování. Do zápasu se již také zapojil nadějný dorostenec z Hodonína Vladimír Jordán, který je v týmu na střídavé hostování. Naopak ještě nemohl k zápasu z administrativních důvodů cestovat druhý hráč na střídavé hostování, brankář Petr Svoboda a z osobních důvodů navrátilec po delší době Lukáš Lengál. Tým naopak po loňské úspěšné sezóně opustili Jakubové Munzar a Král překročením juniorského věku a Pavel Goliáš, který odešel na hostování.

Autor Jaroslav Hála reputace Jaroslav Hála
Ohodnoť článek
 
Junioři FbC Aligators Klobouky přivezli 1 bod
100%

První zápas proti FBŠ Hattrick Brno byl oba týmy velmi důležitý, protože vstup do sezóny ziskem bodů tým většinou „nakopne“. V první třetině padla jediná branka, když po asistenci Pavla Soldána je prosadil Denis Jakubec.

Ve druhé třetině soupeř z Brna zápas otočil, když se dvakrát prosadil Matěj Hronek. Do remízového stavu po druhé třetině navrátil výsledek Viktor Kejík po asistenci Patrika Jedličky. Stav 2:2 po dvou třetinách.

Začátek třetí třetiny začal neuvěřitelně. Diváci, kteří se zdrželi o minutu a půl déle v bufetu se vraceli již za stavu 4:4. Ve 14. vteřině poslal soupeře do vedení dovršením hattriku Matěj Hronek. O 10 vteřin později bylo vyrovnáno, když se podruhé trefil Viktor Kejík po opětovné asistenci Patrika Jedličky, který v čase 1:03 překlopil vedení na naši Aligátorskou stranu. Ale o 25 vteřin později bylo opět vyrovnáno po gólu Davida Matiho. Po dvouminutovém brankostroji se výsledek na chvíli ustálil. V 10. minutě ale poslal naše družstvo do vedení svou druhou brankou v utkání Denis Jakubec po asistenci kapitána Martina Charváta. O dělení bodů za remízu 5:5 nakonec rozhodl vyrovnávající brankou Alexandr Svoboda.

Konečný výsledek:

FbC Aligators Klobouky vs. FBŠ Hattrick Brno 5:5

 

Do druhého zápasu proti domácích Panthers Otrokovice jsme vstoupili s velkým odhodláním. V 6. minutě naše družstvo poslal do vedení Ondřej Bábíček. Soupeř ale dvěma brankami vývoj zápas v první třetině obrátil.

Hned v první minutě druhé části odskočil soupeř na rozdíl 3 branek. Před polovinou zápasu jsme prožili 2 minuty hrůzy, když se soupeř v tomto úseku 3 krát gólově prosadil a stav byl z našeho pohledu 1:6. Následně na 2:6 snížil Pavel Soldán po asistenci střelce první branky, Ondřeje Bábíčka. Tento stav vydržel až do konce třetiny.

V čase 0:36 poslední části se opět prosadili hosté. Následně opět došlo ke snížení z naší strany, když se prosadil Patrik Jedlička po nahrávce Thomase Jakubce. Do konce zápasu padli ještě 3 branky. Bohužel všechny do naší sítě a zaslouženě jsme tedy prohráli 3:10. Za soupeře z Otrokovic se blýskl hlavně Jan Ševčík, který si v zápase připsal 6 bodů (2+4).  

Konečný výsledek:

FbC Aligators vs. Panthers Otrokovice 3:10

 

Komentář trenéra FbC Aligators Martina Slabého:

„První zápas byl vyrovnaný, oba celky hráli v úvodu opatrně a na jistotu. Škoda, že se nám nepodařilo utkání dotáhnout do vítězného konce, nicméně remíza asi zasloužená. Ve druhém utkání podle rozhodla dvouminutová pasáž, ve druhé třetině kde jsme inkasovali tři branky. Chyběla nám větší sehranost jednotlivých formací a důraz ve hře kolem naší branky.“

 

Fotografie: Summer Florbal.com cup v Hodoníně, Zdroj: Facebook Florbal v Hodoníně

Nejsi přihlášen

Přihlaš se pomocí Facebooku,
sleduj klubové příspěvky,
dostávej pozvánky na zápasy,
publikuj svůj vlastní obsah.

Nejzajímavější obsah