Nepřihlášen

Junioři FbC Aligators Klobouky se opět vítězství nedočkali

V neděli 19. října nastoupili junioři k dalšímu turnaji 2. ligy juniorů. Tentokrát necestovali daleko, protože pořádali v Rousínově. Neměli zrovna ideální los. Čekali je první dva týmy tabulky. V prvním zápase tým nastoupil proti druhému týmu tabulky – FbK Horní Suchá. V druhém utkání hráli proti vedoucímu týmu liga a odvěkému rivalovi ze Znojma.

Autor Jaroslav Hála reputace Jaroslav Hála
Ohodnoť článek

100%

Zápas začal výborně. Hned v prvním střídaní jsme se dostali do vedení, když přihrávku Ondřeje Bábíčka využil Pavel Soldán. Netrvalo to ani 3 minuty a už jsme vedli o 2 branky. Patrik Jedlička dostal krásnou přihrávku od Lukáše Lengála, kterou využil. Zápas se hrál v rychlém tempu, ale následujícím minutám kralovali oba brankáři. Když ani míček na brankové čáře nedokázal dorazit Martin Charvát do sítě, tak stav po první třetině byl 2:0.

Ve druhé třetině se hrál florbal nahoru dolu a dalo se očekávat, že diváci ještě nějaké branky uvidí. V čase 7:00 dorazil těžkou střelou ze vzduchu Denis Jakubec odražený míček od masky soupeřova brankáře, do které vystřelil Pavel Soldán, a stav byl již 3:0. Soupeř se prosadil až v končící desáté minutě, když krásnou střelou pod horní tyčku nedal brankáři Filipovi šanci. Před koncem třetiny si na volný úder z rohu hřiště naběhl Lukáš Lengál, a po krásné přihrávce od Denise Jakubce se mohl radovat z první branky po obnově kariéry. Minutu před koncem soupeř snížil po důrazu na 4:2. a tento stav vydržel až do konce 2. části.

V poslední části padali branky až v posledních 5 minutách. V čase 10:35 vstřelil svou druhou branku v utkání Pavel Soldán. Následně bohužel následovala velmi černá minuta. V čase 10:46 snížil soupeř na 5:3. Přesně o 10 vteřin později již byl stav 5:4. A v čase 11:30 byl stav vyrovnaný na 5:5. Tento stav vydržel až do konce zápasu.

Konečný výsledek:

FbC Aligators Klobouky vs. FbK Horní Suchá 5:5

Druhý zápas proti Znojmu se hrál v poklidném tempu. Soupeř hrál, co potřeboval. V první třetině padla jen jedna branka, kterou vstřelil v 9. minutě soupeř.

Ve druhé třetině se nám po důrazu před bránou podařilo zásluhou Briana Cílečka vyrovnat, když protlačil přihrávku Patrika Jedličky na brankovou čáru. Remíza trvala jen pár vteřin, než soupeř přesnou střelou šel opět do vedení. V polovině zápasu Denis Jakubec srovnal náhodnou střelou od mantinelu po přihrávce Dominika Krále na 2:2. Soupeři se však podařilo do konce třetiny po našich obrovských chybách odskočit na 5:2.

V poslední části jsme ve 3. minutě snížili zásluhou Patrika Jedličky na 5:3 a vypadalo to na závěrečný nápor. Soupeř pak několika slepenými brankami odskočil na 8:3 a vypadalo to na debakl. V 9. minutě ještě snížil Denis Jakubec po sourozenecké spolupráci s Thomasem, avšak poslední slovo měl soupeř. V čase 10:14 soupeř vstřelil branku na 9:4, což vydrželo až do konce utkání.

FbC Aligators vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:9