Nepřihlášen

Kompletně vylovený rybník

Druhý turnaj letošní sezóny přinesl ženám PRAMOS Šitbořice FbC Aligators radost z dalších šesti bodů do tabulky a také z povedené ofenzivní hry, která zatížila konta soupeřů celkem devatenácti brankami.

Autor Jaroslav Hála reputace Jaroslav Hála
Ohodnoť článek

100%

První vítězství se ale nerodilo lehce. Soupeřky z týmu Psycho Brno vstoupily do zápasu lépe a ještě na začátku druhé třetiny vedly rozdílem tří branek. Pak se ale aligátorky rozstřílely, ještě ve stejné třetině strhly skóre na svoji stranu a v poslední části již zápas poměrně v klidu dovedly k vítězství v poměru 10:6.

Druhé utkání už jasně ukázalo rozdíl ve výkonnosti. Znojemské hráčky tahaly po celý zápas za kratší konec ve všech herních činnostech a ve výsledku mohly děkovat především své brankářce, že skóre zůstalo ve výsledku jednociferné. Aligátorky zvítězily 9:0. Za pozornost stojí ještě fakt, že jednu z branek vítězek povedenou střelou zdálky vstřelila hrající legenda klubu Jindra Žáčková starší.

„První utkání nám letos již podruhé ukázalo, že kocovinka po loňské úspěšné sezóně v našich hlavách zůstává, a znovu jsme se přesvědčili, že bez stoprocentního přístupu ke každému okamžiku v zápase můžeme prohrát s každým. Jsem ale rád, že ve chvíli, kdy si tento fakt hráčky uvědomí a donutí se zabrat, herní kvalita na naší straně je zřejmá.“, shrnul své dojmy z turnaje trenér FbC Aligators Petr Kadlec.