Nepřihlášen

Juniorky po šesti zápasech na druhém místě jen o skóre

Juniorky PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstoupily skvěle do sezóny 2014/2015. Po šesti zápasech, z nichž pět vyhrály a jeden prohrály, jsou na druhém místě tabulky o skóre za TJ Sokol Židenice.
Foto: Juniorky 25.10.2014 v Brně - Bohunicích

Autor Jaroslav Hála reputace Jaroslav Hála
Ohodnoť článek
 
Juniorky po šesti zápasech na druhém místě jen o skóre
100%

První turnaj, který se odehrál 27. 9. 2014 v Rousínově, byl poznamenán neúčastí většiny juniorek, a tak musel být tým doplněn hned 7 dorostenkami z 11 hráček.

 

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov

První zápas proti nováčkovi z Rousínova byl v duchu sehrávání týmu po letní přestávce. Zápas byl sice jednoznačně v rukách Aligátorek, ale i nováček dokázal předvést pár pěkných akcí, ale proti našemu zkušenému týmu to nestačilo a naše děvčata vyhrála 8:1.

Odkaz na video-záznam zápasu: http://jdem.cz/bqpw62

 

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – TJ Sokol Brno Židenice

Druhý zápas proti obávanému soupeři z Židenic byl výrazně jiný než ten první. Zápas byl celý ve vysokém tempu, plný osobních soubojů a gólových akcí. Bohužel naše děvčata vždy doháněla jednobrankový náskok Židenic. Ten poslední se jim i přes velkou snahu nepovedl dohnat, a tak zápas těsně prohrála 2:3.

Odkaz na video-záznam zápasu: http://jdem.cz/bqpw74

 

Na druhý turnaj, námi pořádaný 11. 10. 2014 v Pohořelicích, dojel tým v plné sestavě, a tak se mohl začít poprvé opravdu sehrávat.

 

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – itelligence Bulldogs Brno

V prvním zápase proti itelligence Bulldogs Brno držela naše děvčata jasně hru na svých florbalkách. Soupeři dovolili jen pár individuálních akcí, z nichž soupeř dvě proměnil. Naše děvčata si vytvořila za zápas spoustu šancí, z nichž v každé třetině tři proměnila. Zápas tedy skončil jasnou výhrou 9:2.

Odkaz na video-záznam zápasu: http://jdem.cz/bqs5j6

 

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – FBC Žďár nad Sázavou

Druhý zápas děvčata proti Žďáru nerozehrála zrovna dobře, nedokázala si poradit s bránící hrou od půlky a díky dvěma rychlým protiútokům soupeřek prohrávala po první třetině 0:2. Po změně hry si začaly naše holky vytvářet první příležitosti, díky čemuž v druhé třetině vyrovnaly na 2:2 a dvěmi brankami v třetí třetině rozhodly o výhře 4:2.

Odkaz na video-záznam zápasu: http://jdem.cz/bqs5k2

 

Ve třetím turnaji čekal děvčata boj o přední příčky a to s třetím Orlickem-Třebovskem a po druhé v této sezóně s prvními Židenicemi. Holky by si rády nejen upevnily druhou pozici v tabulce, ale rády zabojovaly o první.

 

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – FbK Orlicko-Třebovsko

První zápas proti obávanému Orlicku-Třebovsku se překvapivě vyvíjel pro náš tým od začátku velice dobře. Od počátku měly naše holky převahu, kterou hned v páté minutě využily ke vstřelení první branky. Bohužel se soupeři povedlo za minutu vyrovnat, přesněji naší hráčce, která se snažila nahrát zpoza vlastní brány a trefila se do ní. Do konce třetiny naše holky vstřelily další branku a po první třetině vedly 2:1. Ve druhé třetině už soupeře k ničemu nepustily a reprezentační gólmanku juniorek dokázaly překonat hned čtyřikrát. Ve třetí třetině holky zvolnily, a proto se jim povedlo vstřelit jen jednu branku, avšak soupeř už jen bránil a hrál pouze na rychlé protiútoky, a tak už naši bránu neohrozil a naše holky vyhrály 7:1.

Odkaz na video-záznam zápasu: http://jdem.cz/bqwsw5

 

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators – TJ Sokol Brno Židenice

Ve druhém zápase se již podruhé děvčata střetla s týmem TJ Sokol Brno Židenice. Motivace byla jasná, oplatit prohru z minula. Od začátku to byl boj, hrálo se nahoru dolů, plno brankových šancí, z nichž se ale nedařilo ani jedné straně vstřelit branku. Až v přesilové hře se povedlo našim holkám ujmout vedení, o nějž ale v druhé třetině přišly. V poslední třetině však holky zabraly a díky tlaku a vytvoření šancí se jim povedlo vstřelit dvě branky. Soupeři se už trefit branku nepovedlo a naše holky vyhrály 3:1.

Odkaz na video-záznam zápasu: http://jdem.cz/bqwsy5

 

 

   Díky pěti výhrám z šesti zápasů si naše děvčata upevnila druhé místo v tabulce o skore (přesněji jednu branku) za Židenicemi, díky čemuž mají skoro jistý postup v nástavbové části do lepší skupiny, kde budou hrát se Severomoravskými týmy, kde hrají hráčky s extraligovými zkušenostmi. Tedy držme jim palce, ať se jim postup podaří a ještě víc, aby pak v silné skupině uspěla. :-)

 

Jaroslav Hála – trenér    

Nejsi přihlášen

Přihlaš se pomocí Facebooku,
sleduj klubové příspěvky,
dostávej pozvánky na zápasy,
publikuj svůj vlastní obsah.

Nejzajímavější obsah