Nepřihlášen

Junioři skončili v Brně na posledním místě, zkušenosti jsou nyní přednější

Před malou chvílí nám skončil poslední hrací den na EFT v Brně. Dnešní program otevřel zápas mezi Švédskem a Finkem. Z výhry se nakonec radovali Finové, kteří celý brněnský turnaj vyhráli. Celé dění na EFT pak ukončil zápas mezi našimi juniory a Švýcary. Lvíčatům se hodně nepovedl závěr utkání, což znamenalo prohru o jeden jediný gól.

Autor Štěpán Hladký reputace Štěpán Hladký
Ohodnoť článek
 
Junioři skončili v Brně na posledním místě, zkušenosti jsou nyní přednější
92%

Češi nevstoupili do posledního zápasu na EFT v Brně vůbec dobře. Po chybě lvíčat v rozehrávce zůstal za obranou zapomenutý Zaugg, který v následném úniku překonal Blahu střelou mezi nohy. Obdržená branka, ale národní tým nakopla k daleko lepšímu výkonu, v rozmezí dvou minut čeští mladící přidali tři branky a otočili tak skóre ve svůj prospěch. Švýcaři začali být ke konci první části hodně agresivní, rozhodčí je v jednu chvíli poslali dokonce do tří. Češi přesilovou hru zvládli na výbornou a zvýšili opět své vedení. Ve druhé části hry přidaly oba týmy po dvou brankách, rozdíl skóre se nám tedy nezměnil. V poslední části hry se v Brně roztrhl pytel s góly, diváci ve Vodově mohli vidět solidních sedm branek. I když naši junioři většinu zápasu vedli, v závěru nechali své švýcarské soupeře utkání otočit a nakonec tak podlehli 8:9. Svěřenci Jiřího Jakoubka se na brněnském EFT umístili na čtvrtém místě. Pro novou generaci jsou ale momentálně důležitější zkušenosti, než výsledky.

Česko U19 – Švýcarsko U19 8:9 (4:2, 2:2, 2:5)

Branky a nahrávky: 11. Meliš (Němeček), 12. Tlapák (Krejča), 13. Zouzal, 19. Němeček (Juha), 25. Juha (Melich), 32. Krejča (Němeček), 52. Bína (Cabejšek), 53. Krebner (Krejča) – 6. Zaugg (Hollenstein), 15. Adler (Capatt), 22. Bar (Schenkel), 30. Mutter (Capatt), 42. Schenkel (Bar), 51. Schenkel (Bar), 53. Capatt, 54. Hollenstein (Zaugg), 57. Heierli (Wuthrich)

 

V neděli ráno odehráli své utkání také Seveřané, kteří se utkali o první místo na brněnském EFT. Hodně kvalitní zápas nakonec dospěl až do nájezdů. V dovednostní soutěži zvítězili Finové, kteří si tak zajistili výhru na celém turnaji bez jediné porážky.

Švédsko U19 – Finsko U19 4:5pn (1:1, 3:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 9. von Reis (Forslund), 25. Hjalmarsson (Gustavsson), 35. Larson (Backby), 39. Hansson (Moberg) – 15. Metsala (Holopainen), 23. Nyman (Salminen), 32. Lindstedt (Sorvali), 56. Surakka (Kainulainen), rozh. náj. Suomela

Nejsi přihlášen

Přihlaš se pomocí Facebooku,
sleduj klubové příspěvky,
dostávej pozvánky na zápasy,
publikuj svůj vlastní obsah.

Nejzajímavější obsah