Nepřihlášen

Šlágr osmého kola Národní ligy - skupiny východ se odehraje v Opavě

Po reprezentační pauze se nám opětovně rozjíždějí florbalové soutěže. Národní liga nám nabídne opět velkou porci kvalitních zápasů. Opava se střetne s Gullivers v přímém souboji o druhou příčku v tabulce. Havířovské Torpedo bude hostit na své hale poslední tým z Paskova. Havlíčkův Brod přivítá na své palubovce Petrovice.

Autor Štěpán Hladký reputace Štěpán Hladký
Ohodnoť článek
 
Šlágr osmého kola Národní ligy - skupiny východ se odehraje v Opavě
80%

S.K. P.E.M.A. Opava - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Šlágr kola se odehraje jednoznačně v Opavě, kde přicestuje aktuálně druhý celek. Gullivers mají po minulém kole co napravovat, neboť před reprezentační pauzou doma překvapivě podlehli Kopřivnici. Aktuálně třetí Opava ztrácí na svého soupeře jeden jediný bod. Diváci tak uvidí přímý souboj o druhou pozici v tabulce.

14.11.2015 – 19:30 - SH ZŠ Mařádkova Opava

 

Sokol Erupting Dragons H. Brod - Z.F.K. Petrovice

Další zajímavé utkání uvidí diváci v Havlíčkově Brodě, kde se představí tým Petrovic. Celek pod vedením bývalého extraligového hráče Romana Kantora v minulém kole hodně potrápil Opavu. Ta nakonec porazila petrovický výběr o jednu jedinou branku. Domácí florbalisté ale také mají o motivaci postaráno, neboť se stále drží na špici tabulky a výhra by je mohla posunout teoreticky na druhé místo.

14.11.2015 – 19:30 - SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod

 

Florbal Torpedo Havířov - Paskov Saurians

V Havířově uvidí diváci souboj prvního týmu s posledním. Torpedo se dostalo na první místo po zaváhání brněnského celku v minulém kole. Saurians se nacházejí na úplně druhé straně tabulky. S nula body jim patří zaslouženě poslední místo. Bylo by velkým překvapením, kdyby Torpedo v tomto duelu prohrálo.

14.11.2015 – 20:00 - MSH Havířov

 

ASK Bystřice n.P. - Hippos Žďár n/S.

Hodně důležitý zápas se odehraje také v Bystřici nad Perštejnem, kde přicestuje tým Žďáru nad Sázavou. Oba týmy jsou na hranici postupu do play-off. Utkání je pro oba celky hodně důležité, protože výhrou odskočí v tabulce druhému soupeři. Zápas nemá favorita a pravděpodobně rozhodne sebemenší chyba.

14.11.2015 – 15:00 - SH Bystřice n/P.

 

FBC Vikings Kopřivnice - FbC Frýdek-Místek

Mladý tým z Kopřivnice se po nepodařeném začátku soutěže hodně zvedá. V předminulém kole si Vikings vyšlápli na Petrovice a v sedmém hracím kole kopřivnický celek porazil Gullivers. Fazóna domácího týmu by měla pravděpodobně pokračovat i proti Frýdku-Místku, který se s dvěma body nachází na předposledním místě v tabulce.

14.11.2015 – 19:00 - SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

 

TJ Slovan Havířov - FbC Aligators Klobouky

Jediné nedělní utkání se odehraje v Havířově. Slovan vyzve v městské sportovní hale Klobouky. Havířovský celek by se po případné výhře posunul právě před Aligators. Slovan se nachází na devátém místě s devíti body a Klobouky jsou na místě šestém s jedenácti body.

15.11.2015 – 16:00 - MSH Havířov

Nejsi přihlášen

Přihlaš se pomocí Facebooku,
sleduj klubové příspěvky,
dostávej pozvánky na zápasy,
publikuj svůj vlastní obsah.

Nejzajímavější obsah