Nepřihlášen

Paskov stále čeká na první body, Gullivers opět v čele tabulky

Vložené deváté kolo nám přineslo pár zajímavých výsledků. Kopřivnice překvapivě padla s Klobouky, Frýdek-Místek obral o dva body Opavu, Slovan opět těsně prohrál, zápas mezi Gullivers a Dragons musely rozhodnout až nájezdy a Jaromír Chocholáč sestřelil pěti góly paskovský tým.

Autor Štěpán Hladký reputace Štěpán Hladký
Ohodnoť článek

100%

FbC Aligators Klobouky - FBC Vikings Kopřivnice 6:3 (4:1, 2:0, 0:2)

Hosté z Kopřivnice prospali úvod zápasu, čehož Klobouky využili na výbornou. Trenér hostí si po zápase stěžoval na brzké vstávání a dlouhou cestu. Domácí předvedli mnohem lepší výkon než o víkendu. Aligators v první třetině potrestali všechny chyby, které Vikings udělali. Domácí už poté pouze kontrolovali skóre a bez větších potíží si dokráčeli pro tři body.

FbC Frýdek-Místek - S.K. P.E.M.A. Opava 7:6pp (0:0, 3:4, 3:2)

Hodně překvapivý výsledek se zrodil v Čeladné, kde hraje své domácí zápasy Frýdek-Místek. Ten totiž v prodloužení porazil tým Opavy, které se aktuálně nachází na třetím místě. Trenér hostujícího týmu po zápase oznámil, že Frýdek-Místek si dnešní vítězství opravdu zasloužil a Opava si za předvedený výkon nezasloužila ani ten bod. Největší podíl na výhře domácích měl Vít Kahánek, který v utkání zaznamenal čtyři branky.

Hippos Žďár n/S. - TJ Slovan Havířov 8:7 (3:5, 0:1, 5:1)

Zajímavý průběh mělo také utkání ve Žďáru nad Sázavou, kde přicestoval havířovský Slovan. Hostující celek vedl v probíhající třetí třetině o tři branky, ale během chvíle o vedení přišel. Utkání rozhodly především chyby hostujících florbalistů a zbytečná vyloučení na straně Slovanu, která domácí hráči trestali. Rozhodující branku vstřelil necelou minutu před koncem Petr Tlustoš.

Sokol Brno I Gullivers - Sokol Dragons H. Brod 6:5pn (3:1, 2:2, 0:2)

Velké drama viděli také diváci v Brně, kde musely až nájezdy rozhodnout o vítězi utkání mezi Gullivers a Dragons. V technické disciplíně byli nakonec úspěšnější domácí florbalisté, o rozhodující nájezd se postaral Václav Černoch. Gullivers vedli v polovině zápasu už 5:1, ale hosté nesložili své zbraně a ještě utkání zdramatizovali. Trenér brněnského celku v pozápasovém komentáři shrnul, že se domácí hráči připravili o bod sami vlastními chybami.

Paskov Saurians - ASK Bystřice n.P. 7:8 (1:3, 3:1, 3:4)

Saurians sahali po prvních bodech, ale nakonec se nedočkali. První dvě třetiny diváci v nafukovací hale viděli velice vyrovnaný zápas, jenže ve třetí části hry přišel zkrat domácích hráčů, kdy dostali během jedenácti sekund dva góly, což je psychicky položilo. Půl minuty před koncem pouze korigoval skóre Adam Kučera, který vstřelil sedmou branku domácího týmu. Víc už ale domácí florbalisté nestihli. Pět gólů v zápase zaznamenal hostující Jaromír Chocholáč.