Nepřihlášen

Tomáš Líznar: "Splnili jsme cíl, který jsme si dali..."

Nejproduktivnější hráč Aligators Klobouky prozradil, jaké jsou cíle jeho týmu před nadcházející sezónou. Rovněž zhodnotil uplynulou sezonu a prozradil, jak probíhá v týmu příprava.

Autor Marek Krumnikl reputace Marek Krumnikl
Ohodnoť článek
Â
Tomáš Líznar: "Splnili jsme cíl, který jsme si dali..."
74%3 x

Co říkáte na uplynulou sezónu? Hodnotíte ji kladně nebo spíše záporně?

Musíme to brát pozitivně. Na začátku a uprostřed sezony se nám moc nedařilo, prohrávali jsme zbytečně zápasy, které jsme měli vyhrát naštěstí v závěru sezony přišla šňůra výher i zlepšená hra, větší bojovnost a to nám zachránilo sezonu. Splnili jsme cíl, který jsme si dali - to byl postup do play off.

 

Jaké to je být nejproduktivnějším hráčem v týmu?

Je to zásluha i spoluhráčů, jinak já osobně to beru jako velkou zodpovědnost za výsledky a vůbec úspěchy týmu. Když se nám nedaří vím že to musím brát na sebe takže je to někdy i náročný.

 

Byla to vaše nejúspěšnější sezona?

Nevím, jestli letos zrovna nejúspěšnější. Poslední sezóny jsou si dost podobný, ale myslím si, že se každým rokem určitým způsobem posunuji dál a dál. Budu se snažit, aby to další sezónu bylo ještě lepší tak, abych pomohl týmu k co nejlepším výsledkům.

 

Jak u vás v týmu probíhá příprava na novou sezónu?

Příprava u nás je trošku složitější. Jelikož jsme tým poskládaný z širokého okolí, tak je pro nás těžký se teď v letním období scházet, proto máme individuální přípravu, kterou pak zakončíme společným soustředěním.

 

Chystáte se na nějaký turnaj?

Zatím ne, ale uvidíme třeba se něco objeví.

 

Co očekáváte od nové sezóny?

Sezonu očekávám vyrovnanou, jako letos. Musíme jít zápas od zápasu a na konci sezóny uvidíme kde budeme v tabulce, ale cíl pro nás bude opět play off i když já osobně mám cíle každý rok trošku vyšší. Chtěl bych být do 5. místa po základní části a potom přejít přes první kolo play off.

Děkuji a přeji hodně štěstí.

 

Foto: archiv Tomáše Líznara

Nejsi přihlášen

Přihlaš se pomocí Facebooku,
sleduj klubové příspěvky,
dostávej pozvánky na zápasy,
publikuj svůj vlastní obsah.

Nejzajímavější obsah