Nepřihlášen

Florbalová mládež má ve FbK Orlicko-Třebovsko zelenou !

Moje laické ohlédnutí za florbalovou sezónou 2014/15:
Starší žákyně FbK Orlicko-Třebovsko odehrály 11.4. v Hořicích poslední zápasy sezóny.
Děvčata pod vedením trenérek Renáty Drvoštěpové, Lucie Köhlerové a Lucie Fárníkové velmi dobře celý rok reprezentovala okres Ústí nad Orlicí a florbalový klub. Náročná příprava na pravidelných trénincích a na soustředění se vyplatila.
Každá hráčka je všestranně připravena pro náročné zápasy, vynikají smyslem pro kolektivní hru, ukázněnost, schopností vydat při zápase ze sebe všechno. Trenérky u nich vypěstovaly smysl pro taktiku hry s různými soupeři. Dovedou se upřímně radovat z úspěchů ale i statečně snášet, když se nedaří. Každá hráčka je dobře připravena i pro zápasy ve vyšších soutěžích.
O těchto poznatcích svědčí všechna videa a fota, která se nám podařilo společně natočit. Není však na nich vidět to obrovské množství odborné práce a vynaloženého času trenérek, podpora rodičů hráček a hlavně těch, kteří obětavě vozí děvčata na zápasy v jiných městech. Není na nich vidět ani to obrovské odhodlání děvčat něco ve sportu dokázat, jejich pevná vůle překonat osobní pohodlí a náročně fyzicky se připravovat.
Jak jsem měl v této sezóně možnost poznat, tak se florbalový klub Orlicko - Třebovsko (od 14.4. již s pomlčkou) pod vedením předsedy klubu Renáty Drvoštěpové o mladé sportovce stará vzorně.
A za to celému výkonnému výboru i předsednictvu patří poděkování.
Na obrázku z Hořic po posledním zápasu sezóny (zleva):
Renáta Drvoštěpová - trenérka, Veronika Fárníková - 6, Klára Jebousková - 7, Daniela Blažková - 2, Markéta Zachová - 30, Adéla Zastoupilová - 16, Milota Blažková - 33, Gabriela Valentová - 9, Veronika Šmajzerová - 10, Katka Nádeníková - 11, Adéla Reslerová - 1.
Všechna videa a fota z ligových zápasů jsou ZDE: https://plus.google.com/104441544860512469591/posts

Florbalová mládež má ve FbK Orlicko-Třebovsko zelenou !
1341× 100%148×

DALŠÍ

 
Autor Miroslav Resler reputace Miroslav Resler
Ohodnoť fotku
 

KOMENTÁŘE

Pro vkládání komentářů musíš být přihlášen:

Nejsi přihlášen

Přihlaš se pomocí Facebooku,
sleduj klubové příspěvky,
dostávej pozvánky na zápasy,
publikuj svůj vlastní obsah.

Nejzajímavější obsah